Wkłady patronowe

Wkłady patronowe dzięki swojej plisowanej konstrukcji posiadają znacznie większą niż worki powierzchnię filtracyjną. Dzięki temu znajdują one szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie ograniczenia przestrzenne determinują stosowanie filtrów o małych gabarytach.

Filtry patronowe stosuje się do odpylania dymów spawalniczych, instalacji cięcia plazmą lub laserem, procesów związanych ze szlifowaniem, piaskowaniem, obróbką metali, w przemyśle spożywczym, cementowo – wapienniczym i innych.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz wkładów patronowych, zarówno okrągłych jak i płaskich, o zróżnicowanych wymiarach i sposobach montażu. Oferta materiałowa wkładów patronowych obejmuje standardowo papier, polipropylen i poliester. W zależności od potrzeb i aplikacji, do której przeznaczone są wkłady, materiały posiadają dodatkowe obróbki: wodo- i olejoodporną, antyelektrostatyczną, czy też membranę PTFE.

W naszej ofercie znajdują się również wkłady patronowe przeznaczone do pracy w instalacjach wysokotemperaturowych, wykonane m.in. z meta-aramidu.

W celu otrzymania oferty prosimy o przesłanie zapytania lub kontakt telefoniczny.

filtry patronowe  filtry patronoweUtrzymanie: Etalon Group

© Copyright infiltech.pl. All Rights Reserved

Home | Oferta | Kontakt